Gönderen Konu: matematik sınıfımız için safiye'nin yapmış olduğu karikatür  (Okunma sayısı 6435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • Karizma Puanı: 1965
  • bal böceğim

öğrencim Safiye 8.sınıf öğrencisi ve karikatür konusunda çok yetenekli

[eklenti yönetici tarafından silindi]
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2008, 14:49:27 Gönderen: gülay »

Çevrimdışı Fîģũ®âtĩƒ

• :)
  • Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 1637
matematik sınıfımız için safiye'nin yapmış olduğu karikatür
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2008, 15:47:40 »
bır karıkatur ustası kadar iyi safıyenın çizimleri ellerıne saglık tebrık edıyorum kendısını , gulaycım senın de emegıne saglık ...

Çevrimdışı "ArZu"

• arzu
  • Arkadaş
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 209
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2008, 18:03:33 »
gerçekten yetenekliymiş tebrik ederim iyiki senin gibi bir öğretmeni var bazen yetenek insana yetmiyor onu ortaya çıkarmak öz güven sağlamak bizlerin elinde

Çevrimdışı duяudoğ@

• DENİZ
  • Yönetim K.Ü
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 1284
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2008, 19:50:03 »
gülaycım ,öğrencin çok yetenekliymiş canım.tamamen özgün çalışmamı yoksa karakterler alıntımı merak ettım canım.benım yerıme öğrencini tebrik et 590a  +1

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2008, 19:58:46 »
gülaycım ,öğrencin çok yetenekliymiş canım.tamamen özgün çalışmamı yoksa karakterler alıntımı merak ettım canım.benım yerıme öğrencini tebrik et 590a  +1
çok pardon  710a  belirtmeliydim değilmi tabiki alıntı yani bakarak yaptı fakat özgün çalışmalarıda var espriyi çok iyi yakalayabiliyor
ilginiz için teşekkürler arkadaşlar tebriklerinizi tabiki iletirim  110b bu onu çok mutlu edecektir

Çevrimdışı duяudoğ@

• DENİZ
  • Yönetim K.Ü
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 1284
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2008, 20:02:59 »
gülaycım alıntı bile olsa o yaştaki bir çocuğun hatasız bir şekilde çizebilmesi çok önemli,bravo ona. 560a 560a ve öğretmenınıde kutluyorum  360a  110b

Çevrimdışı Metin Başpınar

• Tecrübeli
  • Karizma Puanı: 225
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2008, 23:38:52 »
Evet,değerlendirilmesi gereken değerlerden birisini daha keşfettiğiniz için teşekkürler.Sanat yönü güçlü,umarım branşında ilerler..

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2008, 13:46:45 »
deniz öğretmenim teşekkür ederim öğrencim ve kendi adıma   110b evet haklısınız çok yetenekli olmasına rağmen sadece not alabilmek için resim yaptığınıda üzülerek belitmek isterim bunun yegane sebebi ise malum OKS sınavları  510a  470a 8.sınıflarda çok yetenekli öğrencilerim olmasına rağmen malesef sadece not alabilmek için çalışma yapmak zorunda kalıyorlar..şimdi bu durum 6 ve 7.sınıflarada uygulanması malesef çocuk eğitiminde önemli bi yere sahip Görsel Sanatlar,Müzik ve Beden Eğitimi derslerimizin önemsenmemesi durumunu ortaya çıkarmakta..sanat eğitiminde yoksun bireyler yetiştirmekteyiz..
umarım branşında ilerler demişsin babacığım fakat malesef kanayan yaramız üsttede belirttiğim gibi OKS sınavları çocukların kendilerini farketmelerini ve yetiştirmelerini engellemekte..
konuya ilginizden dolayı teşekkür ederim..   110b

Çevrimdışı GÜLS€V€N

• gülseven
  • Çalışkan
  • Karizma Puanı: 200
« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2008, 20:52:11 »
 560a 560a 560a çocuklar o kadar çok seyi birarada yapamak zorunda bırakılıyorki.hep bir yarıs içindeler.bu yarıs içerisinde bu kadar ii resim yapabildigi için hatta resime vakit ayırdıgı için tebrik ediyorum onuöpüyorum kocaman.paylaşım için teşekkürler  110b

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2008, 21:00:26 »
Safiye matematiğe çok ilgili bende bu konuda bir çalışma yapabileceğini söyledim ona tavsiyede bulundum oda elinden gelen en güzel karikatürlerinden birini yapmış oldu.bizde onu ödüllendirmek adına çalışmasını matematik sınıfına astık.evet gülseven öğretmenim malesef daha öncede belirtmiştim sınav sistemi  987a öğrencilerimizin özgüvenlerini kazandıracak dersler olan yetenek derslerine ilgilerinide minimuma indirmekte  510a
ilginiz için öğrencim ve kendi adıma teşekkürler   110b