Gönderen Konu: malatya hanımın çiftliği 100. yıl atatürk ilköğretim okulu özgün baskı çalışmaları  (Okunma sayısı 8109 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ela-75ay

• Çalışkan
  • Karizma Puanı: 210

özgün baskı örneklerimiz devam etmektedir lütfen izlemeye devam edin lütfennn neoluurrr 110b 420a 440a

[eklenti yönetici tarafından silindi]
insanı çalışmak değil ,takdirsizlik yorar

Çevrimdışı ela-75ay

• Çalışkan
Yorgunluğunza ve emeğinize değer çelışmlar olmuş.Karşılığını almanız da çok güzel.
değmiş dimi sağolasın bacım pardon öğretmenim

Çevrimdışı Tutku

• tutku
  • Arkadaş
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 338
Ela-75ay öğretmenim, verdiğiniz yanıt beni çok mutlu etti. teşekkür ederim.  110b
Bulunduğunuz beldenin adı gerçekten ilginç . Film adı gibi. 380a
Linoller için uğraşmanız ve özellikle kırtasiyenin de çabalayıp bulması ne güzel. Öğrencileriniz de sizden öğrendikleri bu teknik için minnettar olmalılar, düşünsenize resme gönül vermiş bizler daha ilköğretimdeyken bu tekniklerden bihaberdik ve ancak bu alanda eğitim almayı hedeflediğimizde üniversitede gördük. Atölyenizin olması ve sınıflarınızın kalabalık olmaması da çok iyi. Bu güzel çalışmalarla bence Malatya'da da sergi açmalısınız.Bu, Leonardo'nun anatomi dersi kapak resmi ile semahi resmini çalışan öğrencinizi çok merak ettim,kaçıncı sınıf-8. olmalı-Diyeceksinizki ''siz de ne meraklısınız...'' Haklısınız, öyleyim. ben 2 yıldır 8. sınıflara doğru düzgün kalem bile aldıramıyorum ellerine, oks sınavı için gözleri testlerden başka bir şey görmüyor, en yetenekli öğrencim bile ''...öğretmenim, inanın aklıma bir şey gelmez oldu,şu sınav bir bitse...'' bu ve buna benzer ifadelerden yoruldum artık. Neyse çok uzattım...Kendinize iyi bakın, ellerinize sağlık yeniden. Bu detaylı yanıt için +1

Çevrimdışı ela-75ay

• Çalışkan
tutku öğrtmenim adınız gibi resime tutkulusunuz anlaşılan neden lafı uzatasınızki teşekkür ederim. yalnız benim başarımın %50 lik kısmı despotluğumdan ileri geliyor. benimkilerinde gözü testten başka bişey görmüyor ama eve ödev vermem ,öğrencinin süresini asla akısıtlamam ,yani müfredat programına yada prosedürlere fazla takılmam sergi her sene açılıyor ancak kimin umrundaki ona rağmaen en güzel şekilde açmaya gayret gösteririm. bilirsiniz; sanata insanların pek vakti olmaz ,aynı şey heryerde aynı derecede değilsede aşağı yukarı aynı olsa gerek.neyse görüşmek üzere hoşçakalın karizma için teşekkürler yeni paylaşımlar paylaşmak üzere bye

gulsah_grf

• Ziyaretçi
Öğrencilerinizin ellerine sağlık çooooooook güzel olmuşlar.  560a

Çevrimdışı renklerintanrıçası

• (renklerintanrıçası)
  • Uzman
  • Karizma Puanı: 372
  • Resim Yarışmalarına Kesinlikle Katılmayacağım....
değmiş dimi sağolasın bacım pardon öğretmenim
bu cevapbenim içinmiydi.. 380a
Dünya üzerinde en güçlü silah, ateşlenmiş insan ruhudur.

yelda32

• Ziyaretçi

Çevrimdışı ela-75ay

• Çalışkan

Çevrimdışı yasemin32

• #MERTİM#
  • Tecrübeli
  • Karizma Puanı: 104
ela öğretmenim bunlar çok güzel ve çok başarılı çalışmalar.öğrencilerinizin ellerine sizin de emeğinize sağlık  560a gerçekten de özgün baskı zordur ve emek ister tekrar tekrar sizi  560a 560a 560a 560a 560a 560a 560a 560a 560a 560a 560a 560a

Çevrimdışı yasemin32

• #MERTİM#
  • Tecrübeli
  • Karizma Puanı: 104
ela hocam unutmuşum hemen karizmanı ekliyorum   110b +1