Gönderen Konu: Köy okullarından resim sanatına ilgi.....(Başalan Cumhuriyet İlköğretim okulu)  (Okunma sayısı 9163 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı renklerintanrıçası

• (renklerintanrıçası)
  • Uzman
  • Karizma Puanı: 372
  • Resim Yarışmalarına Kesinlikle Katılmayacağım....

İle 30 km uzaklıkta bir köy okulunda görev yapıyorum.Sevgili öğrencilerimin ellerinde bulunan imkanlar doğrultusunda yapmış olduğu çalışmları sizlerle paylaşmak istedim. 570a

« Son Düzenleme: 02 Haziran 2008, 16:25:55 Gönderen: İ L K E R »
Dünya üzerinde en güçlü silah, ateşlenmiş insan ruhudur.

Çevrimdışı ภєร

• *ภ є ร l เ ђ ค ภ*
  • Onursal
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 296
  • İlkim "İLKİM" im :)
sevinç öğretmenim öğrencilerinizi  ve sizi kutlarım +1 (100 .karizmanız benden )560a çok güzel çalışmalar :)
mor benim rengim ,mor bank a bayıldım :))
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2008, 00:17:42 Gönderen: ภєร »
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ RESİM  A . S . D 2000

Çevrimdışı Fîģũ®âtĩƒ

• :)
  • Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 1637
Çok geç açıldı sevınçcım resımler ama bekledıgıme degdı .... çok guzel ornekler ögrencılerının ellerıne senın de emegıne saglık..
renklı agaclara bayıldım soylemeden gecemeyecegım ....  560a 560a 560a
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2008, 00:42:28 Gönderen: Leda »

Çevrimdışı ...:::£sra:::...

• Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 2742
sevinçcim herbir çalışma başka güzel öğrencilerini ve seni kutluyorum canım emeğinize sağlık teşekkürler paylaştığın için karizmanıda ekliyorum hemen 560a 560a 560a
çok çalışmak zamanı

Çevrimdışı ..Ceylinin Annesi..

• ...@yfer...
  • Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 1921
ellerine saglık hem ögrencilerinizin hemde sizin cok güzel calışmalarrrr, minik eller nelerde ciziyor... karizman eklendi ögretmenim.

• (renklerintanrıçası)
  • Uzman
Teşekkür ederim sevgili arkadaşlar..Öğrencilerimizin bir saatlik dersde gösterdikleri çabayı sizlerle aynı yolda yürüyen arkadaşlarla paylaşmak onur verici...

Çevrimdışı tanerbey

• Yönetim K.Ü
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 1330
Köy çocuğu oldukları nasıl da belli. Hep doğa resimlemişler.  110bÇocuklarımızın ellerine sizin de emeğinize sağlık Sevinç hocam.
+1

Çevrimdışı aslîgibi

• aslî
  • Yönetim K.Ü
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 993
    • asligibi
Sevinç hocam sizi de öğrencilerinizi de tebrik ederim. Köyde çalışmanın ne denli zor ama bir o kadar da keyifli olduğunu biliyorum. Öğrenciler daha istekli, daha sevgi dolu ve başarılı oluyorlar bana göre. Sizin öğrencileriniz gibi... +1  560a 560a 560a

• (renklerintanrıçası)
  • Uzman
Köydeki öğğrenciler az ile yetinmeyi biliyor.Kalitesiz bir boya ve kağıt bile onların dünyalarını yansıtmak için yeterli olabiliyor..Teşekkür ederim aslı ve taner  öğretmnim.  570a

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • Karizma Puanı: 1965
  • bal böceğim
Sevinç hocam sizi de öğrencilerinizi de tebrik ederim. Köyde çalışmanın ne denli zor ama bir o kadar da keyifli olduğunu biliyorum. Öğrenciler daha istekli, daha sevgi dolu ve başarılı oluyorlar bana göre. Sizin öğrencileriniz gibi... +1  560a 560a 560a
aslı öğretmenime kesinlikle katılıyorum.sevinç öğretmenim öğrencilerinizi ve sizi tebrik ediyorum   110b özellikle 2 ve 4. çalışmayı çok beğendim  560a 560a 560a 560a 560a +1