Gönderen Konu: İzzet Baysal Şükran Günleri Sergimiz-2-  (Okunma sayısı 2906 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ekim_

• mükü:)
  • Onursal
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 208
İzzet Baysal Şükran Günleri Sergimiz-2-
« : 20 Mayıs 2008, 20:55:28 »

İzzet Baysal Şükran Günleri Sergimiz -2-

[/URL][/URL][/URL][/URL]

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim A.B.D.  Grafik A.S.A.

Çevrimdışı elfuu

• Tecrübeli
  • Karizma Puanı: 97
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2008, 13:11:34 »
canım benim ,bunlar ne kadar güzel çalışmalar böyle miniciklerinin ellerine sabrına sağlık senin de emeğine +1  560a 560a

Çevrimdışı ekim_

• Onursal
  • Uzman
  • *
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2008, 18:15:27 »
çok eğlenerek yapı bunları kulup öğrencilerim çok zevkli sende çalıştır mutlaka çok sevecekler 740a 740a
[/URL][/URL][/URL][/URL]

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim A.B.D.  Grafik A.S.A.

Çevrimdışı ÜERDAL

• Arkadaş
  • Çalışkan
  • *
  • Karizma Puanı: 355
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2008, 18:31:09 »
çok fazla yer bulup sergileyebilmez ne güzel biz tüm okulların katıldığı sergide bu kadar alanı bulamayacağız malesef .... tebrikler emeklerinize sağlık +1

Çevrimdışı ekim_

• Onursal
  • Uzman
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2008, 18:45:18 »
erdal öğretmenim bizimde sergi alanımız size verilen alan kadar çok yakın bir arkadaşım da bafrada öğretmen (elfu)oda sergiye hazırlanıyor ondan biliyorum ben pano yerine standın içini kaplayan kumaş kullandım ve daha çok çalışma sergileme imkanım oldu ayrıca tavan kısımlarınıda kullanmak durumunda kaldım ki bir çok çalışmayıda orada sergiledim.sizede serginiz için şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum ve  de kolay gelsin çok yorucu oluyor ben hala kendime gelemedim ama sonuç olumlu olunca yorgunlukda tatlı geliyor 770a
[/URL][/URL][/URL][/URL]

Çevrimdışı ...:::£sra:::...

• Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 2742
Ynt: İzzet Baysal Şükran Günleri Sergimiz-2-
« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2008, 10:34:06 »
mükücüm yine harika işler sen bi başkasın hayatım ya emeğinize sağlık karizmanı ekliyorum 560a
çok çalışmak zamanı

Çevrimdışı ekim_

• Onursal
  • Uzman
  • *
Ynt: İzzet Baysal Şükran Günleri Sergimiz-2-
« Yanıtla #6 : 05 Temmuz 2008, 14:21:34 »
mükücüm yine harika işler sen bi başkasın hayatım ya emeğinize sağlık karizmanı ekliyorum 560a

esrammm canım benim teşekkür ederim bu güzel yorumların ve varlığın için iyiki varsın bana çok moral oluyor senin mesajların 110b 180c 180c 180c
[/URL][/URL][/URL][/URL]