Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10
1
Sayın öğretmenim, emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkür ediyorum. Ben de diğer arkadaşların vurguladığı bir eksikliği tekrarlamak istiyorum. acaba düzeltme yapabilir misiniz. şöyle ki; e-okuldaki liste üç puanlama sütunu bir de ortalama sütunu olmak üzere toplam dört sütundan oluşuyor.
""""1sınav (ürün dsyası) ______ 1.derse etkin katılım_______ 2 derse etkin katılım_______ortalama. """"     şeklinde....
makro ayarlarınının içeriğini buna göre değiştirsek, bir de makrolarla ilgili anlayamadığım ve çözemediğim hatalar ve istekler veriyor. bunları çözebilsek olur mu ? teşekkür ediyorum.
2
hocam elinize sağlık ama program çalışmıyor 'içeriği etkinleştir' dediğimde 'makrolar devre dışı' diye uyarı veriyor
3
Forum Kullanımı / Çocuklar yarıyıl tatilinde kuklalarla eğlenecek
« Son İleti Gönderen: uglygirl 16 Ocak 2018, 11:39:51 »
Eğlenceli ve keyifli çocuk etkinlikleriyle fark yaratan Akbatı, her sene olduğu gibi bu yarıyıl tatilinde de çocuklara dopdolu bir program sunuyor. 19 Ocak - 4 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik kapsamında dünyaca ünlü animatronik ve el kuklası üreticisi Amerikalı Axtell‘in birbirinden sevimli kuklaları Türkiye’de ilk kez Akbatı’da çocuklarla buluşacak. İnteraktif olarak miniklerin tepkilerine cevap verebilen ve bütün ilgiyi üstüne toplayan animatronik papağan Toucan, Buki Buki ve Turty ile ormanda heyecan dolu bir maceraya çıkacak.
En Eğlenceli Sömestr Dünyanın İlk Çocuklar Ülkesinde
Yarıyıl tatiline çıkan çocukları KidZania’da birbirinden eğlenceli sürprizler bekliyor. Dünyanın ilk çocuklar ülkesi, karnesini alan çocuklar sevinçlerini coşkuyla kutlasın diye 20 Ocak Cumartesi günü ‘Karne Partisi’ düzenliyor. Ay boyunca arkadaşlığın da kutlanacağı birbirinden eğlenceli etkinliklerde, minik misafirlere bir sonraki gelişlerinde kullanabilecekleri “Arkadaşlara özel indirim” kuponu armağan edilecek.
En hareketli yarıyıl tatili Akmerkez’de
Bu yarıyıl tatilinde çocukları Akmerkez’de Disney Pixar’ın yeni filmi Coco’nun birbirinden eğlenceli sürprizleri bekliyor. . 19 Ocak Cuma günü gösterime girecek, Disney Pixar’ın renkli ve çok heyecanlı animasyon filmi Coco ile başlayacak tatil, Akmerkez’de tam 10 gün sürecek renkli aktivitelerle devam edecek. Akmerkez’in minik misafirleri, filme özel fotoğraf alanları, sosyal medya yarışmaları ve çeşitli atölye etkinlikleriyle tatilin tadını doyasıya çıkaracak.
 
4
 520a 520a 520a  nerde bu resimler yaaa 520a 520a 460a 520a 460a
5
5. Sınıflar / Ynt: Nasrettin Hoca hikayeleri etkinliği
« Son İleti Gönderen: Ysn_tosun 16 Ocak 2018, 11:21:28 »
 520a  hiiç bişey  görünmüyo yaaaa...
6
Forum Kullanımı / PASSAGEN Köln Sergisi Açıldı
« Son İleti Gönderen: uglygirl 16 Ocak 2018, 08:20:22 »
İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarım Bölümü öğrencileri, Kapalıçarşı’daki zanaat atölyelerinde ürettikleri tasarımlarını, PASSAGEN Köln Fuarı’na taşıyor. Fuarda, Kapalıçarşı Stüdyosu dersi kapsamında, tasarım öğrencilerinin zanaatkarlarla birlikte çalışarak ortaya koyduğu, ’Zanaatı Deşifre Etmek: Takı ve Vücut’ ve ’Zanaate Eşlik Etmek: Sofra Topoğrafyaları’ projelerinden seçkiler sergilenecek. Bilgi Endüstri Ürünleri Tasarım Bölümü, fuarda Türkiye’yi temsil ediyor.Tasarım eğitiminde çoğulculuğun önemine vurgu yapan Bilgi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Can Altay, “Zanaat ve küçük ölçekli üretim geleceğin tasarımcıları için de önemli bilgi ve gelenekler barındırıyor. Tasarım eğitiminde doğrudan bir deneyim aktarımının yanı sıra tasarım ile üretim arasında daha kuvvetli ve derinlikli bağlar kurarak yeni olasılıklar doğurmayı hedefliyoruz” dedi.Ürün tasarımında çıraklıkKapalıçarşı Stüdyosu dersi, Bilgi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü tarafından 2013 yılında hayata geçirilen ’Ürün Tasarımında Çıraklık’ projesi kapsamında veriliyor. Projeyle, Kapalıçarşı zanaat atölyelerinde, tasarım öğrencilerinin ve zanaatkarların birlikte çalışacağı ortak bir alan oluşturulması, zanaat mahallelerinin sürdürülebilirliğine katkı sağlanması amaçlanıyor. Bu süreçte usta-çırak geleneğinin eğitim yaklaşımı, tasarım eğitimine entegre ediliyor. ’Çırak’ konumunda olan öğrenciler bu projeyle, tasarım stüdyosunun sınırları üniversite yerleşkesinden şehre taşıyor.Aslı Kıyak İngin, Ayşenaz Toker ve Berilsu Tarcan’ın stüdyo yürütücülüğünü yaptığı projenin sergisinde; Adem Sınağ, Adil Batuhan Kaşut, Alara Altınören, Ali Rıza Atakan Gür, Deniz Yıldırım, Dila Arık, Ece Kökçak, Elifnaz Pamukçu, Gizem Erbilgin, Gözde Çubukcu, İrem Altunsu, Kunt Konuk, Lara Divriş, Polen Kenziman, Selin Öztürk, Sezin Çelebi’nin tasarımları yer alacak. 15-21 Ocak tarihlerinde Köln şehir merkezine yapılacak etkinlik boyunca, tasarım ürünlerinin sergilenmesinin yanı sıra, tartışma forumları, açılışlar ve özel etkinlikler de düzenlenecek
7
çok güzel düşünülmüş fakat e okul modülü açıldığında numaralar çıkmadıığı için  eokula giremiyorum
8
Not Çizelgeleri, Değerlendirme Formları / Ynt: E okul
« Son İleti Gönderen: elif85 13 Ocak 2018, 07:32:38 »
Öyle girdim notları zaten hocam ama proje tarihi istiyor hala hiç bir şey anlamadım  ???
9
Not Çizelgeleri, Değerlendirme Formları / Ynt: E okul
« Son İleti Gönderen: adilek 12 Ocak 2018, 20:16:41 »
Sevgili öğretmenim hızlı not girişinden gir bir sınav(ürün doaya notu) 2 tane dersiçi performan gir tarih istemez
10
Not Çizelgeleri, Değerlendirme Formları / E okul
« Son İleti Gönderen: elif85 12 Ocak 2018, 12:12:45 »
Hocalarım merhaba ben İngilizce öğretmeniyim ama okulda görsel sanatlar öğretmeni olmadığı için bu derse de giriyorum E okulda 1. Yazılıyı seçerek ürün dosyası notlarını girdim ama proje tarihi girmeden not işlemleri tamamlanmaz diyor ve proje de yok idare de yazılı tarihi giremiyor ne yapman gerek kafam çok karıştı?
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10