Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 ... 10
11
bu resimler nerde nereden bakılıyor resimlere ne garip bir site bu

12
kumaş boyası kullandım ben tuhafiyelerde bulunuyor genelde.cocuklar peçeteleri değişik sekillerde en küçük parça olacak sekilde katlıyorlar.köşelerini boyaya bandırıp kaldırıyorlar. boyaları da plastik bardaklara hazırladm ne kadar cok renk o kadar iyi hocalarım not: selpak olmalı diğer peçeteler ince geliyor olmuyor. :)
13
Forum Kullanımı / İstanbul’da Vitaly Pisarenko rüzgarı esti
« Son İleti Gönderen: uglygirl 11 Ocak 2018, 17:14:33 »
Genç F. Liszt" olarak gösterilen dahi piyanist Vitaly Pisarenko, 9 Ocak Salı akşamı Sakıp Sabancı Müzesi the Seed’de konser verdi.

Nef’in prestij sponsoru olduğu İstanbul Resitalleri kapsamında gerçekleşen Vitaly Pisarenko konserine sanatseverler büyük ilgi gösterdi. Klasik müziğe ilgisiyle tanınan Necati Zincirkıran, Sedef Kabaş, Hasan Bülent, Kerem Alkin, Şafak Levi gibi iş ve cemiyet hayatından davetlilerin katıldığı keyifli konserde Pisarenko, başarılı performansı ile dinleyenleri büyüledi.

Resitalde Schubert, Prokofiev, Rachmaninov ve Liszt eserlerini yorumlayan ünlü piyanist, özellikle İstanbul Resitalleri'nde büyük beğeni toplayan Liszt'in “Macar Rapsodileri” eseri ile İstanbul programını sonlandırdı.

Üstün yetenekli piyanist

New York Times’ın "Üstün yetenekli piyanist!" sözleriyle övdüğü 1987 Kiev doğumlu Rus piyanist Vitaly Pisarenko'nun ismi 2008'de kazandığı Franz Liszt Uluslararası Piyano Yarışması zaferi sonrası 25'den fazla ülkeyi kapsayan dünya çapında resital ve konserleri ile klasik müziğin en prestijli salonlarında yer almaya başladı.

Vitaly Pisarenko bugüne kadar Almanya, İtalya, Fransa, Macaristan, Polonya, Avusturya, İsviçre, İngiltere, Norveç, Belçika, Brezilya, İsrail, İspanya, Çin, Japonya, Güney Kore, A.B.D. gibi ülkelerde resital ve konserler verdi. Yer aldığı festivaller arasında ise Flanders Basilica Festivali, Berlin Uluslararası Müzik Festivali, Delft Oda Müziği Festivali, Varşova'da Beethoven Festivali, Arjantin'de Ushuaia Festivali, Polonya'da Uluslararası F. Chopin Piyano Festivali, Amsterdam'da Grachtenfestival, St. Petersburg'da Diaghilev Festivali ve Bolzano'da Busoni Festivali gibi önemli referanslar yer alıyor.

İstanbul Resitalleri sponsoru olan Nef, sanata olan yaklaşımı ve verdiği destekle, geçen sene de Mozart’ın 239 yıldır gizli kalan konçertosunun; Avusturyalı Tutti Mozart Orkestrası ve Avusturya Devlet Kültür Nişanı sahibi uluslararası flüt sanatçısı Şefika Kutluer tarafından dünyada ilk kez Türkiye’de seslendirilmesini sağlamıştı. Ayrıca dünya kültür mirası için çok değerli olan bu eserin yer alacağı albümün de ana destekçisi oldu.
14
Bana yardımcı olabilir misiniz kullanamıyorum. E okulu nasıl açacağım ?
15
2018 GÖRSEL SANATLAR NOT ÇİZELGESİ VE DEĞERLENDİRME ÖLÇEKLERİ TEK BİR SAYFADA TOPLANMIŞTIR..
16
Teşekkürler hocam oldukça kullanışlı  321s
17
Program çok güzel olmuş. Teşekkürler. 2 tane ders içi katılım notu veriyorum ben orada bir tane var nasıl 2 tane yapabilirim onu bilgilendirirseniz sevinirim.
18
Forum Kullanımı / “Münir Özkul olmasaydı bu film de olmazdı”
« Son İleti Gönderen: uglygirl 06 Ocak 2018, 17:48:01 »
Ünlü komedyen ve sinema oyuncusu Cem Yılmaz; Arifv216 filminin oyuncuları Ozan Güven, Seda Bakan, Özkan Uğur, Can Yılmaz, Zafer Algöz ve filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü ile beraber, Akasya’da seyirciyle bir araya geldi. 21.00 seansından hemen önce Akasya’nın içinde seyirciyle kısa bir söyleşi gerçekleştiren ekip, ardından filmin gösterildiği salonları gezip salonda yerlerini almış seyircileri şaşırttı. 

5 Ocak’ta vizyona giren ve başrollerini Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan ve Özkan Uğur’un paylaştığı Arifv216 filminin oyuncuları, Akasya’da filmin seyircisiyle bir araya geldi. 21.00 seansından hemen önce Akasya’nın içinde misafirlerle kısa bir söyleşi gerçekleştiren ekip, GORA’dan tam 15 yıl sonra yeni bir filme imza atmış olmanın heyecanı içinde olduklarını belirtti. Söyleşinin ardından kalabalık kadro, sinema salonlarına sürpriz bir ziyarette bulundu. Filmin başlamasını beklerken karşılarında birden film ekibini bulan izleyiciler, ekibi dakikalarca alkışladı.
 
“Münir Özkul Olmasaydı Bu Film de Olmazdı”
Sinema salonunda seyircilerin sorularını da yanıtlayan Cem Yılmaz “Ozan ne zaman oynadığı roller sebebiyle genç kadınların ilgi odağı olsa, elimde beyaz pudra ile kapısını çalıyorum ve ona bir robot rolü yazıyorum” diyerek hem izleyicileri hem de film ekibini kahkahaya boğdu. Dakikalarca ayakta alkışlanan ekipten Ozan Güven salondan ayrılmadan evvel “ Bugün burada olmaktan, sizler için film yapabiliyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Ancak bugün Münir Özkul’u kaybettik. Bilmenizi isterim ki, Münir Özkul olmasaydı ne biz olurduk ne de bu film” dedi.
 
Seyircilerle Fotoğraf
Seyircilerin yoğun ilgisini geri çevirmeyen film ekibi izleyicilerle fotoğraf çektirirken, Akasya Sosyal Medya hesaplarını takip eden 5 çift filme bilet kazanma şansını elde etti; 5 talihli ise hem film ekibiyle tanışma hem de oyuncularla birebir fotoğraf çektirme imkânını yakaladı.
 
20
7. Sınıflar / DR.FEVZİ MÜRÜVET U. ORTAOKULU 7.S.MEYVELER(sadeleştirme)
« Son İleti Gönderen: MEHMETDENİ 06 Ocak 2018, 11:20:56 »Sayfa: 1 [2] 3 4 5 ... 10