Görsel Sanatlar Platformu - GorselSanatlar.org

GENEL KATEGORİ => Öğrenci Üye Özel Bölüm => Konuyu başlatan: ilker - 26 Ocak 2009, 22:40:51

Başlık: Öğrenci Üye Özel Bölüm Kuralları
Gönderen: ilker - 26 Ocak 2009, 22:40:51
Bu bölüm, öğrenci (İlköğretim, Lise) üyelerimizin isteği üzerine açılmıştır.
GorselSanatlar.org yönetimi bu bölümü sebep göstermeksizin kaldırma hakkını saklı tutar.
Bu bölümde,  kurallara aykırı bir durum olduğu zaman son sözü GorselSanatlar.org yönetimi söyler.


Öğrenci Üye Özel Bölüm Kuralları

1-GENEL FORUM KURALLARI (http://www.gorselsanatlar.org/index.php/topic,6354.0.html) bu bölümde de geçerlidir.Önce bu kuralları okuyunuz.

2-Öğrenci üyelerimizin GorselSanatlar.org forumunda mesaj yazabildikleri  ve konu açabildikleri tek bölüm burasıdır. Bu bölüm dışındaki diğer bölümleri sadece izlemekle yetinmelisiniz.Diğer bölümlere yazılan mesajlarınız silinir, konularınız kaldırılır.

3-Konu başlıklarına dikkat çekici şeyler ; tamamını büyük harfle yazmak, ilgi çekmek için değişik karakterler kullanmak ve rahatsız edici bir şekilde aynı konuya peş peşe mesaj göndermek , GENEL FORUM a rahatsızlık vereceğinden bu tür eylemlerden kaçınınız.

4-Öğrenci üyelerimiz profil (http://www.gorselsanatlar.org/index.php?action=profile)lerine mutlaka yaşlarını yazmalılar.

5-Her türlü öneri, istek, şikayet ve forum kullanımı ile ilgili yardım mesajlarınızı sadece bu bölüme yeni konu açarak yazınız.

6-Bu bölüme site serverına eklenti (resim, belge) yükleyemezsiniz.Eklenti yüklemek için dış bağlantıları; dosya yüklemek için   burayı (http://rapidshare.com/) , resim yüklemek içinse burayı (http://imageshack.us/) kullanabilirsiniz.

7-Eğer GENEL FORUM daki bir konuya yorum yapmak isterseniz, o konunun linkini kopyalayıp , bu bölümdeki konunuza yapıştırdıktan sonra yorumunuzu yazabilirsiniz.

8- Mesaj gönderme, konu açma, profilinize avatar yükleme, bilgiler girme ve diğer anlatımlara bu sayfadan (http://www.gorselsanatlar.org/index.php?action=help) ulaşabilirsiniz. Bu bölüme yeni konu açmadan önce GENEL FORUM da arama (http://www.gorselsanatlar.org/index.php?action=search) yapınız.

Kendi çalışmalarınızı Öğrenci Üye Çalışmaları (http://www.gorselsanatlar.org/ogrenci-uye-calismalari/) bölümüne gönderiniz.

Tanışma - Sohbet için BURADAKİ (http://www.gorselsanatlar.org/index.php/topic,15142.0.html) tek konuyu kullanabilirsiniz.
Sanat hakkında sohbet etmek veya tartışma yapmak isterseniz  BURADAKİ (http://www.gorselsanatlar.org/index.php/topic,15464.0.html) tek konuyu kullanabilirsiniz.
Görsel Sanatlar, Sanat veya Ödevleriniz hakkında yardım almak isterseniz BURADAKİ (http://www.gorselsanatlar.org/index.php/topic,14383.0.html) tek konuyu kullanabilirsiniz.
Forum kullanımı hakkında yardım almak isterseniz BURADAKİ (http://www.gorselsanatlar.org/index.php/topic,16575.0.html) tek konuyu kullanabilirsiniz.
Bu bölümde Forum Oyunu yasaktır.
Bu bölümde Anketler yasaktır.
Eğer bir konuda yardım isterseniz BURADAKİ (http://www.gorselsanatlar.org/index.php/topic,16575.0.html) yardım konusunu kullanınız.
Yukarıda belirtilen kurallar dışında açılan konular yöneticiler tarafından silinecektir.


Bu kurallara, bütün üyelerimizin uyduğu gibi , sizlerin de uyacağınızı düşünüyoruz. Bu kurallara aykırı davranan öğrenci üyemiz, özel mesajla uyarılır. Israrcı olursa , forumdan uzaklaştırılır.

Not: Öğrenci üyelerden moderator yapma veya öğrenci üyeleri farklı bir grup altında toplama gibi bir düşüncemiz yok. Lütfen bu tür isteklerde bulunmayın.

Buradaki konu sürekli güncellenecektir. Takip ediniz.

Teşekkürler. 
GorselSanatlar.org Yönetimi

Başlık: Ynt: Öğrenci Üye Özel Bölüm Kuralları
Gönderen: elifgumus33 - 15 Şubat 2012, 17:53:38
[size=-webkit-xxx-large]BU KURALLAR KİMİN İÇİN VAR SORABİLİR MİYİM?[/size]
Başlık: Ynt: Öğrenci Üye Özel Bölüm Kuralları
Gönderen: Sisli İskele - 08 Mayıs 2018, 23:49:25
İnsanlarla sohbet edebileceğim bir sanat platformu arıyordum bir süredir,buraya rastladım ve üye oldum şimdi.Güzel bir siteye benziyor,herkese  merhaba.