Gönderen Konu: *-Görsel Tasarım Ögeleri Bölüm Açıklaması-*  (Okunma sayısı 14444 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lüƃǝşʎɐ

  • Ayşe+:)
  • Moderator
  • Uzman
  • *
  • İleti: 3.575
  • Karizma Puanı: 1292
*-Görsel Tasarım Ögeleri Bölüm Açıklaması-*
« : 21 Mayıs 2008, 18:42:50 »

Bu bölüme görsel tasarım ögelerinin hepsini kapsayan genel konularınızı açabilirsiniz.Tek tek ele aldığınız görsel tasarım ögeleri ile ilgili konularınızı da yukarıdaki açılan bölümlerden konunuza uygun olan yerlere (Nokta,çizgi ,leke,hacim....vs) ekleyebilirsiniz.Bu bölüme göndereceğiniz konulara alıntılarını eklemeyi unutmayınız.Lütfen alıntıları yazarken sadece "alıntı" yazmak yerine, nerden, kimden ve hangi siteden olduğunu ekleyiniz.

Örnek:
alıntı:Ahmet Mehmet
www.ahmetmehmetxxxx.com


Konu içeriğine uygunsa eğer bu bölümde paylaşılan bilgileri fotograf, resim,video veya slayt gibi görsellerle birlikte zenginleştiriniz.Ancak sadece resim ve fotoğraftan ibaret konular açmayınız. Resim ve fotoğrafların yanında mutlaka açıklamaları olmalıdır. ( Görsel tasarım ögeleri ile ilgili bilgi ve örnekler.) .

Bu bölüme site serverına resim ve fotoğraf yüklemeyiniz.Resim yüklemek için dış bağlantıları kullanabilirsiniz. Resim yükleme anlatımlarına buradan veya buradan  bakabilirsiniz.

Konu başlıklarını konunun içeriği ile alakalı yazınız.Açıklayıcı bir başlık yazılmadığı taktirde konunun daha fazla kullanıcıya ulaşmayacağını unutmayalım.

Bu kurallara uymayan konular kaldırılır.


İyi paylaşımlar dileriz.   770a
GorselSanatlar.org Yönetimi
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2008, 21:40:58 Gönderen: İLKER »