Görsel Sanatlar Platformu - GorselSanatlar.org

SANAT SOKAĞI => Eğitim ve Sanat Haberleri - Hukuki Konular => Konuyu başlatan: ankibey - 04 Nisan 2008, 20:13:49

Başlık: e-okul not karmaşası
Gönderen: ankibey - 04 Nisan 2008, 20:13:49
e-okulda görsel sanatlar  notu vermek için sınav tarihlerini girmek zorunda mıyız?Girersek sınav ve proje yi işaretlersek ne olur? Çocukların not bölümlerin de sınav tarihi köşesi yazılı tarihi olarak görünürse ne olur?

ben ilk dönem 2 proje girmiştim 3 not verdim sorun olmadı.Şubatta başka okula atamayla geçtim.Burada sınav ve proje tarihi açık girilebiliyor.önceki okulda sadece proje açıktı.Ben tarihleri girdim 11 nisan itibariyle sınav olarak.5. sınıfta öğrencim gelerek hocam yazılı mı yapacaksınız dedi yok dedim ama babam meb internette takip etmiş resimde 1.yazılı tarihi var diye .Şaşırdım şimdi ne yapmam lazım .İptal mi edecem .
Başlık: e-okul not karmaşası
Gönderen: **aslı** - 04 Nisan 2008, 21:41:33
hocum biz zaten yazılı değil not verme tarihi giriyoruz.zaten bizim yazılımız yok ürün dosyası değirlendirmemiz var. o da tarihlere olmadığı için 1. sınav kısmına tarih girerek ürün dosyasına not veriyorsunuz.
Başlık: e-okul not karmaşası
Gönderen: NÖzcan - 04 Nisan 2008, 21:49:57
ben de geçen dönem 2 proje notu verdim proje uzun vadeli ödev öğrenci istediği kadar dersten proje ödevi alabiliyor,ama 1 kereye mahsus olarak alıyor yani 1. dönem veya 2. dönem olarak 1. dönem proje notu verdiyseniz 2. döönem vermeyeceksiniz(ben öyle yapacağım)bu konuyu kimse tam anlatamıyor zaten ilçedeki diğer arkadaşlar bile farklı farklı uygulamalar yaptık1.dönem .2. dönem ürün dosyası notu,ders içi performas notu vereceğim.bu konuda başka fikri olan varsa sevinirim
Başlık: e-okul not karmaşası
Gönderen: **aslı** - 04 Nisan 2008, 21:55:21
nalan hocam söylediğiniz doğru...proje notunu her öğneciye vermiyoruz sadece ödev alan öğrenci varsa ona veriyoruz ve sadece ya 1. dönem ya da 2. dönem veriyoruz. onun dışında bizim tarih girerek vereceğimiz not tek olan ürürn dosyası ve ona ilave olan 2 ya da 3 tane sizin insiyatifinize kalmış, ders içi performans notu vereceksiniz.
Başlık: e-okul not karmaşası
Gönderen: [email protected]èR - 04 Nisan 2008, 22:59:22
ben proje vermedim.2 tane ders içi performans 1 tane de ürün dosyası notu veriyorum...
Başlık: e-okul not karmaşası
Gönderen: ..Ceylinin Annesi.. - 05 Nisan 2008, 12:32:14
şimdii, hangi tarihi işaretliycez ve kac not vericez birisi tane tane yazsın lütfen ,yada tarih işaretlemesek ne olur 380a
Başlık: Ynt: e-okul not karmaşası
Gönderen: mitka - 09 Aralık 2011, 21:46:21
ürün dosyasına not vermek için sınav tarihi girilmesine gerek yokki. 1. sınav yazan yeri tıklayıp listele dediğinizde otomatik olarak ürün dosyası başlığıyla çıkıveriyor. notları sınav tarihi girmeye gerek kalmadan aktarabiliyorsunuz. 1. ve/veya 2. ders ve etkinliklere katılım notlarınıda bu şekilde girdinizmi hiç bir problem kalmaz. Benim sorunum Liselerde notları eokula işlerken uygulama kısmınamı giriyoruz? yönetmeliğe falan göz attığımda da bu anlam çıkıyor. ama 2 defa değerlendirme yaptıysak sanırım bunun ortalamasını alıp giriyoruz . kendim sordum kendım cevapladım. bilgisi olan varsa yazabilirmi :))
Başlık: Ynt: e-okul not karmaşası
Gönderen: fiyona - 24 Mayıs 2015, 13:58:00
sınav tarihi görsel sanatlardan sadece proje alan öğrencilere proje notu vermek için girilir,ürün dosyası denilen yer 1.sınav kutucuğu iki tanede ders içi etkinlik notu kutucuğu işaretlenir toplamda üç not yazılır proje alan öğrencilere proje notları sınav tarihi girilerek yazılır