GÖRSEL - PLASTİK SANATLAR > Grafik

Bölüm Açıklaması

(1/3) > >>

ilker:
   Program Download ve Tanıtım bölümünde sadece demo, ücretsiz- lisanssız veya süre kısıtlamalı (telif hakkıyla korunan ve dağıtılmasında sakınca olmayan)  programlar  dağıtılabilir. Bunun yanında ücretli - lisanslı  tam sürüm programlar, şifre kırıcılar, ****, **** ve serial dağıtımı yasa dışı olduğundan , sitemiz serverlarında barındırılması ya da dosya paylaşım sitelerinden link verilmesi yasaktır.Yeni konu açarken bu açıklamaya dikkat edilmesini ,  daha önce açılmış ve bu açıklamaya uymayan konuların da sahipleri tarafından kaldırılmasını rica ediyoruz.

Lütfen bu bölüme sadece free, demo, trial Grafik > Grafik, Resim, 3d Yazılımları gönderiniz veya tanıtımını yapınız.

@ksibey:
Evet arkadaşlar!
İlker hocamla birlikte program download ve yardım bölümlerini düzenlemeye çalıştık. Umarım şimdi daha kullanışlı bir hale gelmiştir.
İlker hocamın bölüm açıklaması bölümünde değindiği gibi lisanslı program, serial, ****, **** gibi yasal olmayan paylaşımlar sitemize zarar verebilir. Lütfen paylaşımlarda bulunan arkadaşlar kendi paylaşımlarında böyle bir durum varsa, kendi konularını kendileri silsinler. Böylelikle kimse kimseyi kırmamış olur. Herşey sitemizin daha güzel ve kullanışlı bir hale gelmesi için. Şimdiden ilginize teşekkürler.

DiLekK:
aksibey  560a peki arkadaşlar gönderdikleri konularda böyle bir problem olduğunu bilmiyorsa nasıl anlayacaklar yardımcı olursanız sevinirim

ulaş:
Arkadaşlar formumuzda sadece likler verildiği için bence yasal yönden bir sakınca ortaya çıkmaz
Bence yasal yönden bir sakınca çıkması için programları bizim sitemizde yüklü olması gerekir....
Diye düşünüyorum

@ksibey:
Dilek hocam eğer kendi yüklediğiniz programsa zaten biliyorsunuzdur. Başka bir yerden linkini almışsanız indirip denemeniz durumu anlamanızı sağlayacaktır. Bilgisayar konularında acemiyim anlamıyorum diyorsanız biz size yardımcı oluruz hocam. Teşekkürler ilginize...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git