Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10
1
Teşekkürler,emeğinize sağlık
3
Emeğinize sağlık 321s
4
Teşekkürler 560a

5
ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞ KEŞKE BU PLANIN 2+2+2 VERİYONU DA OLSAYDI 560a 560a 560a
6
HOCAM YETENEK SINAVLARI İKİ AŞAMADAN OLUŞUYOR. BİRİNCİ AŞAMADA MODELDEN DESEN ÇİZİMİ YAPILIR. İKİNCİ AŞAMADA KARKALEM İMGESEL ÇAIŞMA YAPTIRILIR. İMGESEL ÇALIŞMANIN KONUSU KOMİSYON TARAFINDAN 5 FARKLI KONU OLARAK BELİRLENİR VE SINAV SABAHINDA BUNLAR ARASINDAN KURA ÇEKİLEREK SEÇİLİR. DEĞERLENDİRME YAPARKEN DE HER ÖĞRENCİNİN İSMİ KAPALI ŞEKİDE DESEN VE İMGESEL ÇALIŞMALAR AYRI AYRI PUANLANIR. PUANLAMALA BİTTİKTEN SONRA ÖĞRENCİNİN PUANLARI HESAPLANIR ORTAOKUL BAŞARI PUANI DA EKLENEREK TOPLAM PUANI HESAPLANIR.
7
E Okul, Mevzuat ve Hukuki Konular / Ynt: Gsf mezunları Kademe derece terfi .
« Son İleti Gönderen: Uğur ŞAHİN 27 Eylül 2021, 21:32:50 »
Merhaba arkadaşlar bahsedilen konu teknik bölümlerden mezun olanlar için geçerlidir. Örneğin Gazi Ünv. mesleki ve teknik eğitim fak. metal işleri vb. bölümlerden mezun olan yani meslek lisesi öğretmneleri 1 derece önden başlarlar. Burada bahsedilen mühendislik, mimarlık ve teknik bölümler ve mesleki teknik eğitim bölümleridir.
9
ARKADAŞLAR BİR SİTE VAR , AŞAĞIDA LİNKİNİ BIRAKIYORUM.. ÖZEL EĞİTİM OKULLARI İÇİN TOKAT ERBAA RAM IN SAYFASINDA OKULUNUZU YAZIYORSUNUZ ,ÖĞRENCİ KABA DEĞERLENDİRMELERİ İŞARETLİYORSUNUZ VE EĞİTİM KURUMU DERECESİNİ SEÇİYORSUNUZ VE SİZE BEP PLANINI HAZIRLAYIP VERİYOR.. BİLGİSİ OLMAYAN ARKADAŞ VARSA FAYDALANSIN İSTEDİM.. UMARIM İŞİNİZE YARAR.. 321s 340a
ERBAA RAM BEP UYGULAMASI (meb.gov.tr)
10
Hocam ellerinize sağlık. Çok teşekkür ederiz. 311s
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10
EFX Akademi