Görsel Sanatlar Platformu - GorselSanatlar.org

GÖRSEL SANATLAR DİSİPLİNLERİ => Görsel Sanatlarda Biçimlendirme => Konuyu başlatan: ceramicsdesign - 23 Ekim 2013, 13:59:49

Başlık: SERAMİK TASARIM YARIŞMASI - Seramik Sanayii geleceğin tasarımcılarını arıyor!
Gönderen: ceramicsdesign - 23 Ekim 2013, 13:59:49
Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği, düzenlediği “Seramik Tasarım Yarışması” ile çevreci ve sağlıklı çözümler sunan seramiğin, değişen yaşam mekanlarında kullanılabilecek, yaratıcı tasarımlarla geleceğe taşınmasını amaçlamaktadır. Yarışma toplamda 100.000 TL ödül vermektedir.

Yarışma, geleceğin ve günümüzün tasarımcılarını, yeni malzemelerin getirdiği olanakları, değişen yaşam mekanları ve ihtiyaçları ile sektörün yapısını dikkate alarak, yeni yaşam mekanlarına uygulanabilen, çevreye duyarlı, sürdürülebilir, üretilebilir, uygulama kolaylığı sunan, yenilikçi tasarımlar sunmaya davet etmektedir.
“Seramik Tasarım Yarışması” Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından; iki farklı kategoride düzenlenmektedir.  Bunlar:
   
Başlık: Ynt: SERAMİK TASARIM YARIŞMASI - Seramik Sanayii geleceğin tasarımcılarını arıyor!
Gönderen: ceramicsdesign - 28 Aralık 2013, 16:02:13
Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği, düzenlediği “Seramik Tasarım Yarışması” 20 Ocak 2014 Tarihine kadar uzatılmıştır.