Gönderen Konu: güzel sanatlar lisesine hazırladığım üç öğrencimden görüntüler :)  (Okunma sayısı 3927 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • Karizma Puanı: 1965
  • bal böceğim

bu üç öğrencimde gördüğüm ışıktan dolayı okul idaremizin ve velilerimizinde desteğiyle yoğunlaştırılmış bir proğramla çalışmaktayız.çalışmalarımız sırasındaki birkaç fotoğraflarımızı ve bunların akabinde çalışmalarını sizlerle paylaşmak istedik.isimleri Ceyhun,Zeynep ve Uğur  110b

[eklenti yönetici tarafından silindi]

[eklenti yönetici tarafından silindi]
« Son Düzenleme: 10 Mart 2008, 20:46:38 Gönderen: gülay »

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
  110b rica ederim uğur
devamı gelecek..    360a 440a

Çevrimdışı tanerbey

• Yönetim K.Ü
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 1330
Gülay hocam paylaşım için teşekkürler. Öğrencilerimizin çalışmalarını merakla bekliyorum. Umarım emeklerinizin sonucunu alırsınız.

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
taner hocam teşekkürler   110b
yakın zamanda her birine ayrı başlık altında çalışmalarını sizlerle paylaşacağım   570a
evet umarım emeklerimiz boşa çıkmaz ama herşey sizde takdir edersinizki istemek ve çalışmaktan ibaret...    360a

Çevrimdışı Fîģũ®âtĩƒ

• :)
  • Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 1637
tebrık ederım gulaycım , öğrencılerını yalnız bırakmadıgın vakıt ayırdıgın ve guzel sanatlara yönlendırıp , resmı , sanatı onlara sevdırdıgın için ;emınım sen de öğrencılerın de mutlaka emeklerinizin karşılığını alacaksınızdır  560a 560a 560a üç tatlı öğrencıne de şimdiden başarılar dılerım umarım hersey gonullerınce olsun  110b 110b
« Son Düzenleme: 10 Mart 2008, 22:41:23 Gönderen: Leda »

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
haleciğim samimi dileklerin için öğrencilerim ve kendi adıma teşekkürler canım   110b
umarım emeklerinin karşılıklarını alırlar