Gönderen Konu: Güzel sanatlar lisesine hazırladığım Ceyhun,Uğur ve Zeynep'in desen ve imgesel  (Okunma sayısı 7304 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • Karizma Puanı: 1965
  • bal böceğim

Ceynun'un desen ve imgesel örnekleri(bu hafta yaptılar)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
Uğur'un desen ve imgesel çalışmaları   110b

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Çevrimdışı GÜLS€V€N

• gülseven
  • Çalışkan
  • Karizma Puanı: 200
 560a 560a 560a tebrik ediyorum umarım kazanırlar. emeklerinin karşılıgını alırlar. benimde öğrencim var hazırlanan çok çalışıyolar umarım kazanırlar.tekrar tebrik ediyorum ceyhun ve uguru 560a 560a 560a

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
yorum ve beğeniniz için teşekkürler Gülseven öğretmenim   110b
sizin yorumlarınız öğrencilerim için çok önemli merakla sizlerle paylaşmamı bekliyorlardı
umarım emeklerinin karşılığını alırlar   110b

Çevrimdışı GÜLS€V€N

• gülseven
  • Çalışkan
  • Karizma Puanı: 200
zeynepcim senide tebrik ediyorum çok güzel alkış gelsin bakalım sanada. emeginin karşılıgını alacagına inanıyorum yeterki bu yolda kararlı ol tatlım. tebrikler. 560a 560a 560a   360a

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
tabiki çalışırlarsa emeklerinin karşılığını alacaklar    360a
fakat benim istediğim yeterlilikte çalışmıyorlar  510a zaman kısa ve birçok eksikliklerimiz var hala anatomide ve gölgelendirmede çok büyük eksikliklerimiz var;okulda çalışmaktan ziyade evde çalışmak,iyi gözlem yapabilmek ve en önemliside BAŞARACAĞIM demek...
İNANMAK VE ÇALIŞMAK gerekli olan iki anahtar     360a
Gülseven öğretmenim yorumlarınız bizleri onurlandırdı ve biliyorumki öğrencilerim yorumlarınızı okuyunca daha da büyük şevkle çalışacaklardır;teşekkürler   110b

Çevrimdışı ..Ceylinin Annesi..

• ...@yfer...
  • Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 1921
imgesellerde başarı gözlem yapma yeteneginde saklıdır.her üç ögrencimizinde imgesellerini başarılı buldum özellikle ugurun calışmasını, tebrik ediyorum onları ama cok calışmak ve cok daha iyi yerlere gelmeleri hepimizi gururlandırır 560a 560a

Çevrimdışı Gerçeküstü

• hııı...
  • Arkadaş
  • Çalışkan
  • *
  • Karizma Puanı: 622
gülay hocam özellikle el ve porte çalıştır.. malum ben güzel sanatlardayım..eller genelde küçük olmuş imgeseller iyi..desenlerde fena değil ama daha cesur çizgiler kullandırın anatomiyi hissetirmeye çalıştırın o zaman şansları artacaktır umarım kazanırlar.... 110b
« Son Düzenleme: 20 Mart 2008, 22:29:10 Gönderen: Gerçeküstü »
giDEnler NERede KAlDIlar Özledim GÜlüşLErini...

Çevrimdışı Fîģũ®âtĩƒ

• :)
  • Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 1637
desen çalışması zordur özellikle yeni desen çalışmaya başlayanlar için ceyhun ; uğur ve zeynep ne kadar çok çalışırsanız desenınızın de sağlamlaşmasına ( yani daha başarılı çizimler olmasina ) sebeb olursunuz ; elleriniz ne kadar çok çizerse o kadar ustalaşacaktır ; gözlem çok yapın ben kendi öğrencilerime de hep söylüyorum otobüste ; durakta kalabalık yerlerde insanların ellerini ; kollarını ; duruşunu gözlerinizle çizin ; bir yola çıkmışsınız ve emek vermeden karşılığını alamayız değilmi ? sizinle ilgilenen başarılı bir öğretmeniniz var çok şanslısınız ve gördüğüm kadarıyla da gerek imgesel ; gerekse desen de kompozisyonu çözmüşsünüz oran ; orantı ; çizgi ve leke degerlerın de de emınım zamanla çok daha iyi olacaksınız ... ben şans görüyorum sizde ; kazanabilirsiniz biraz daha gözlem .....

şimdiden başarılar ....

gulaycıgım paylaşım içinse +1 emeğine sağlık canım  560a 560a 560a

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
tavsiyeleriniz ve önerileriniz için teşekkürler Ayfer,Gerçeküstü ve Haleciğim     110b