Gönderen Konu: Uğur ve Tugay'ın DSİ 'SU'konulu resim yarışmasından ilde derece aldık  (Okunma sayısı 7237 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • Karizma Puanı: 1965
  • bal böceğim

yarışmanın sonuçları önceki gün internette yayınlandı ve sonuç öğrencilerimi doğal olarak üzdü.Oysaki büyük bir umutla her ikiside sonuçları bekliyorlardı..Sizlerle paylaşmak ve değerli yorumlarınızı almak istedik  110b

Tugay'ın çalışması(bu yarışmanın sonucunu aldıktan sonra öğrencim artık resim yarışmalarının adaletsiz olduğunu düşünüyor ve artık hiçbir yarışmaya katılmama kararı aldı  510a )

[eklenti yönetici tarafından silindi]
« Son Düzenleme: 26 Mart 2008, 20:05:14 Gönderen: gülay »

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
Uğur'un çalışması(güzel sanatlar lisesine hazırlanan öğrencim    360a )

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Çevrimdışı GÜLS€V€N

• gülseven
  • Çalışkan
  • Karizma Puanı: 200
bunlar çok süper kompozisyonlar.tugaycım kesinlikle bu yarısmalara endeksleme kendini. onları baz alma sakın sen gercekten çok güzel resimler yapmışsın.sakın resimden vazgecme.pesettiğini duymak beni üzdü. böyle resim yapmaya devam edersen çok ii yerlere gelebilirsin.hiçbirsey sizi pesettirmesin yolunda karalı adımlarla yürü.bunlar çok güzel resimler.hayal gücünde çok ii. bütün çalışmalrında başarılar diliyorum sana ve daha birçok resmini burda görmek istiyoruz bizi fazla bekletme olurmu.  110b  110b alkış gelsin bu güzel çalışmalar için. 560a 560a 560a

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
Gülseven öğretmenim güzel tavsiyeleriniz için Tugay'ın ve Uğur'un adına teşekkür ederim.Tugay her alanda oldukça başarılı bir öğrencimizdir.Şuan sınav temposuna girmiş durumda(oks)bu yüzden istesede resim yapamayacak durumda ve bu durum beni ister istemez üzmekte  510a
gelecek nesiller oyundan,huzurdan,duygudan yoksun çocukluklarını yaşamadan..;                 
nereye kadar böyle devam edecek.. 
 510a

Çevrimdışı GÜLS€V€N

• gülseven
  • Çalışkan
  • Karizma Puanı: 200
hocam emin olun oks yüzünden resim dersi için yapması gereken seyleri yapamayan öğrenciler var. benimde çok yetenekli öğrencilerim var. resime vakit ayırmayı çok istiyorlar ama oks yüzünden ister istemez vakit kalmıyo.aslında isterlerse her ikisinide yürütebilirler.tabi ki neyi çok istediklerine baglı. umarım ögrencileriniz ii yerlere gelirler de çektikleri sıkıntıya deger.ben tekrar öğrencilerinize ve size +1 vermek istiyorum ii çalışmalar.  110b  110b

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
haklısınız Gülseven öğretmenim  510a ama şuda bir acı gerçek çocuklar resim yaptıkları zaman zamanlarının boşa gittiğini düşünüp suçluluk duygusuna kapılabiliyorlar malesef  510a
oysaki sizinde söylediğiniz gibi her ikisinide bir arada yürütebilirler.resim yapmak onları stresten soyutlar,uzaklaştırır..
biz ne desek boş onlar istesede aileleri istemez bizde böyle ACI GERÇEK!..
İlginiz ve değerli yorumunuz için   820a

Çevrimdışı duяudoğ@

• DENİZ
  • Yönetim K.Ü
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 1284
bu resimler muhteşem ,çok beğendim.komposizyon ,renkler ,düşünce .alkışlıyorum tatlı öğrencileri ve tabiyki öğretmenlerini. 560a.çocuklar ne olursa olsun içinizdeki sanat aşkını ve çocuğu öldürmeyin. kutluyorum sizi. 560a 560a  +1

Çevrimdışı Fîģũ®âtĩƒ

• :)
  • Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 1637
çok güzel çalışmalar çıkartmıslar ortaya ; benım öğrencılerımden de çok duyuyorum bu sözü ; adil degıl sonuçlar artık katılmayacagız ; burada da resım yarışmalarında bizzat tanık oldugum degerlendırme yapılırken ; eger bırıncı ve ikinci aynı okul seçilmişse hemen değiştiriliyor sonuç aynı okul olmasın diye ve malesef sırf farklı okul diye baska öğrencının çalışması seçiliyor ama o çalışma haketmıyor dereceyı ; ben bu mantıgı hiç anlamıyorum öğrencılerın suçları aynı okulda okumak mı diye ???
tugay ve ugur un çalışmaları da mükemmel ; özellikle anlatım yönü çok kuvvetli olmuş ; tugay ve ugur öğretmenınızın size yorumları okutacagı düşüncesiyle ; bir anımı paylaşmak istiyorum ; şu an güzel sanatlar lisesinde okuyan bir öğrencim den bahsetmek istiyorum size ; kendısı ılımızde ve bölgemizde düzenlenen hemen hemen her yarışmaya resım gönderdi ; sonuç olarak birgun ogrencım bana ; ben artık yarışmalara katılmak istemıyorum dedı ve resım yapmadı taki derste ; ders konusu için yaptığı bir çalışmayı ben ondan habersiz bir yarışmaya gönderene kadar sonucu ; DÜNYA İKİNCİLİĞİ .... şu an da da maket uçak yarışmalarına katılıp ödüller almakta ; bu hıkayeden sizlerınde ders çıkartmasını ıstıyorum unutmayın ki ; EN UMUTSUZ OLDUGUMUZ ANLARDA ASLINDA BAŞARI KAPIMIZDADIR ; BELKİ GELDİ YANINIZDA AMA SİZ ARTIK BEN İSTEMİYORUM DEDİĞİNİZİ DUYACAK VE KIRILIP ; AYRILACAK YANINIZDAN MADEM İSTEMİYORSUN DİYEREK  510a
ugur ; tugay lütfen ümitsizliğe kapılmayın ve yine her yarışmaya gırmekten çekınmeyın çunku çok başarılı eserler çıkartmıssınız ortaya ; üstelık de guaj boyayı çok başarılı kullanmışsınız  560a 560a 560a
ben sizi ve gülay öğretmeninizi güzel eserlerınız için  gönülden kutluyorum  560a 560a 560a 560a
« Son Düzenleme: 21 Mart 2008, 20:35:37 Gönderen: Leda »

Çevrimdışı gülay

• Uzman
  • bal böceğim
Haleciğim anını bizlerle paylaşmışsın   110b teşekkür ediyorum.hiç şüphen olmasın her ikiside sitemizin sıkı takipçisi ve mutlaka tavsiyelerinizi dikkate alacaklardır.aslında biz öğretmenler bu konuda suçluyuz sebebine gelince öğrencilerimizin çalışmalarına LÜTFEN MÜDAHALE ETMEYELİM!sadece bu sebepten birçok minik yürek kırılıyor  510a ve ADİL OLALIM!!Olsun varsın aynı okuldan 2,3 derece olsun sonuçta dereceler okula değil kişiye,emeğe verilmiyormu??
Haleciğim hassasiyetin için teşekkürler
  110b 820a
Deniz öğretmenim öğrencilerim adına teşekkür ederim  110b 820a

Çevrimdışı RøDiN_H@CKèR

• _İLYaS DeNiZ GöKÇe_
  • Onursal
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 2448
  • SaNaTÇı oLaCaK iNSaN DoĞuŞTaN BeLLi oLuR...
    • http://deniz_art.sitemynet.com
mükemmel çalışmalar gerçekten iki öğrencinizi de kutlarım tabi öğretmenleri olarak da sizi kutlarım... 560a yarışma neticesinde ,birinci olmak için gönderirsiniz olur ya da olmaz.Herzaman dereceye girmenin garantisi yoktur devamlı çalışmak ve hatalarından yanlışlarından ders çıkarman gerekir.Hemen " dereceye giremedim daha da yarışmalara katılmayacam " cümlesini kesinlikle duymak istiyorum.Elbet bir gün siz de başaracaksınızki bu yakın zamanda olacak belli...Asla pesetmek yok...İnadına çalışmaya devam +1
« Son Düzenleme: 21 Mart 2008, 20:29:34 Gönderen: RoDiN_H@CKeR »