Gönderen Konu: Bolu Özel Melih İlköğretim Okulu 3.Göz (Enstalasyon) Sergisi -2-  (Okunma sayısı 7388 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ekim_

• mükü:)
  • Onursal
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 208

Bolu Özel Melih İlköğretim Okulu 3.Göz (Enstalasyon) Sergisi

1.çalışmada : türkçenin baltalandığı zarar gördüğü anlatılıyor..zeminde günlük hayatta kullandığımız söylerken yadırgamadığımız yabancı kelimeler var dilimize yerleşmiş olan ve bunlarında dilimizi zarar verdiği anlatılıyor..

2.çalışmada : kitap okunan ortamla okunmayan ortamın kıyaslanıyor ve kitabın bizi kötülüklerden koruduğu anlatılıyor..

3.çalışmada: kitabın dünyamızın boşluğunu dolduran bir kaynak olduğu ve okuyan toplumları içinde bulunduran dünyanında güzelleşeceğini anlatıyor..

4.çalışmada : çizgi filmlerin çocukları tv ye bağladığı seçici olunmadığı takdirde çocukların izlenilen programdan olumsuz etkilenebileceği anlatılıyor..

5.çalışmada: sigara ile çıkılan yolun sonunun mezar olduğu anlatılıyor..

6.çalışma : kalbin bir cama benzediği kırıldığı takdirde yeniden onarsakta eskisi gibi olmayacağı anlatılıyor..

7.çalışma : cennet annelerin ayakları altındadır çünkü dünyanın bütün yükünü anneler taşır..sırtında dünya maketini taşıyan bir anne var..

8.çalışma : sigaranın ciğerlerimizi ne hale getirdiği anlatılıyor..

9.çalışmada : yine sigara ile ilgili..sigara içenlere tabut hediye ediliyor..

10.çalışmada kitabın bizi güzelliklere taşıyan ulaştıran bir köprü olduğu anlatılıyor..

[/URL][/URL][/URL][/URL]

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim A.B.D.  Grafik A.S.A.

Çevrimdışı **aslı**

• KENDİSİ
  • Yönetim K.Ü
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 1342
  • ...SENLE BEN, BATI-DOĞU; AMA DÜNYA YUVARLAK...
Bolu Özel Melih İlköğretim Okulu 3.Göz (Enstalasyon) Sergisi -2-
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2008, 21:47:32 »
çok özgün ve çok başarılı çalışmalar canım benim...bu seneki sergide orda olacağım inşallah...ellerinize sağlık 560a

Çevrimdışı ekim_

• Onursal
  • Uzman
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2008, 22:39:38 »
aslım saol canım herzaman beklerizz büyük bir zevklee 740a 440a
[/URL][/URL][/URL][/URL]

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim A.B.D.  Grafik A.S.A.

Çevrimdışı NÖzcan

• nalan
  • Uzman
  • Karizma Puanı: 182
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2008, 22:41:38 »
hepsi çok başarılı tebrikler. 560a 560a 560a 560a
samsun ondokuz mayıs üniversitesi eğitim fakültesi resim bölümü grafik anasanat dalı

Çevrimdışı ekim_

• Onursal
  • Uzman
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2008, 22:46:12 »
 440a teşekkürler 440a
[/URL][/URL][/URL][/URL]

Çevrimdışı Fîģũ®âtĩƒ

• :)
  • Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 1637
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2008, 23:26:09 »
harika çalışmalar tebrık edıyorum  560a 560a 560a

Çevrimdışı ƒĬřŲżξ

• Arkadaş
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 410
« Yanıtla #6 : 29 Nisan 2008, 00:12:54 »
ekim öğretmenim süper çalışmalar tebrik ederim teşekkürler
öğrencilerinize konuyu nasıl anlatıp motive yönlendirme yaptığınızı merak ettim rica etsem bizede fikir olur bu malzemeleri benimkiler den istesm çoğu getirmez de onun için yine tşkler +1

Çevrimdışı ekim_

• Onursal
  • Uzman
  • *
« Yanıtla #7 : 29 Nisan 2008, 13:46:56 »
müyesser öğretmenim bu konuyu ilk anlatırken rahatsız oldukları değiştirmek istedikleri yararlı yada faydalı gördükleri şeylerin listesini yapmalarını istedim ki teknoloji ve tasarım dersinde olduğu gibi.mesaj verici nitelikte çalışmalar yapacağımızı bunun için etrafta mesajımızı vermeye düşüncemizi anlatmaya yardımcı olacak artık malzemeleri düşünmelerini istedim.yapıcakları çalışmaları belirlediklerinde ise malzeme seçiminde yardımcı oldum özel okul olduğumuz için malzeme konusunda çok sıkıntı çekmedik ama çokda bulunmayacak şeyler yoktu rahat bulunabilecek malzemler olmasına dikkat ettik.çalışmalar da güzel oldu ama en güzeli neydi biliyormusunuz o minicik çocukların mesela sigaranın zararını anlatıyor olması gelen izleyicileri çok etkiledi.anlattıktan sonra bide siz hala sigara içmeye devam mı edeceksiniz die sormazlar mı bide 380açok tatlılardı çokkk 440a umarım sorunuzun cevabını verebilmişimdir.  740a
[/URL][/URL][/URL][/URL]

Çevrimdışı "ArZu"

• arzu
  • Arkadaş
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 209
« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2008, 13:54:27 »
sözle değil sanatlarıyla mesaj vermeyi becerebilmişler   560a  e tabi sevgili Ekim öğretmenimizinde büyük payı var  tebrikler  sondere yaratıcı ve çok güzel olmuş   560a   560a   560a  +1

Çevrimdışı <menekse>

• <<<<M
  • Uzman
  • Karizma Puanı: 118
« Yanıtla #9 : 29 Nisan 2008, 14:37:58 »
çok anlamlı düşündürücü güzel çalışmalar olmuş tebrik ederim sizi ve öğrencilerinizi 560a 560a 560a

Hep çocuk kalabilsem...
Bir çocuğun gözlerinden baksam hayata.
Karşımdaki bir anda tüm dertlerini unutsa, benimle çocuk olsa.
Endişenin, derdin, kaybın, kazanmanın, başarısızlığın, terk edilmenin, unutulmanın, kalp kırıklığının, rekabetin, duvarların, kuralların anlamını hiç öğrenmesem.
Özgürlük nedir bilmesem ama özgür olsam.
Keşke hiç büyümek zorunda kalmasam!!