Gönderen Konu: Bolu Özel Melih İlköğretim Okulu 3.Göz (Enstalasyon) Sergisi -5-  (Okunma sayısı 7975 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ekim_

• mükü:)
  • Onursal
  • Uzman
  • *
  • Karizma Puanı: 208

Bolu Özel Melih İlköğretim Okulu 3.Göz (Enstalasyon) Sergisi

1.çalışma : ülkemiz üzerinde diğer ülkelerin oynadığı oyunları anlatıyor eğer biz birkil ve beraberlik içinde olursak bu tip oyunlara karşı daha güçlü olabiliriz mesajı veriliyor..

2. çalışmada: son zamanlarda sporda özelliklede futbolda yaşanan olumsuzlukları anlatan bir çalışma spora şiddet bulaştırmayalım diyor öğrencimiz...

3. çalışmada :karşılaşılan zorluklar için şikayet edip yakınmak yerine çözüm yolları aranması halinde çözüm bulunabilineceği anlatılıyor..

4.çalışmada : emniyet kemerinin öneminden bahsediyor öğrencimiz..kemer kullanan sürücünün sadece arabasında hasar varken kullanmayan sürücü arabadan fırlamış durumda..

5.çalışmada : günümüz dünyasında bildiğimiz dünyanın harikalarının yerini artık burada gösterilen nesnelerin aldığını anlatan bir çalışma..

6.çalışmada : ayrılan ailelerin çocuklarının yaşadığı durum anlatılmaya çalışılmı.parçalanmış aile cüzdanını elinde tutup anne ve babasının ardından bakan bir çocuğun ruh hali anlatılıyor..

7.çalışmada : sigaranın zararlarını anlatıyor..sigarayı siz söndürmezseniz o sizi öldürür diyor..

8.çalışmada : kirli ve parçalanmış bir dünya var oradaki beyaz el insanları temsil ediyor ve elin içindede temiz bir dsünya var...yeni bir dünya istiyoruz diyor öğrencimiz..

9.çalışmada : bu çalışmada hapsedilmiş kitaplar var ve eğer kitapları okumazsak okuduklarımızı hayatımızda uygulamazsak kitapları hapsetmekten başka bir işe yaramıyo diyor öğrencimiz..

10.çalışmada : sigara ve meyvelerin yaptığı savaşı meyveler kazanıyor..

[/URL][/URL][/URL][/URL]

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim A.B.D.  Grafik A.S.A.

Çevrimdışı NÖzcan

• nalan
  • Uzman
  • Karizma Puanı: 182
öğrencilerinizi çalışmalarından dolayı kutluyorum çok başarılılar. 560a 560a 560a 560a 560a
samsun ondokuz mayıs üniversitesi eğitim fakültesi resim bölümü grafik anasanat dalı

Çevrimdışı ekim_

• Onursal
  • Uzman
  • *
teşekkür ediyorum 110b 740a 770a
[/URL][/URL][/URL][/URL]

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim A.B.D.  Grafik A.S.A.

Çevrimdışı Fîģũ®âtĩƒ

• :)
  • Yönetim K.Ü
  • Sanat Kurdu
  • *
  • Karizma Puanı: 1637
başarılı çalışmalarınız için kutluyorum sizeleri  560a 560a 560a

Çevrimdışı <menekse>

• <<<<M
  • Uzman
  • Karizma Puanı: 118
ellerinize emeklerinize sağlık tebrik ediyorum sizi ve öğrencilerinizi  560a 560a 560a 560a 560a 560a

Hep çocuk kalabilsem...
Bir çocuğun gözlerinden baksam hayata.
Karşımdaki bir anda tüm dertlerini unutsa, benimle çocuk olsa.
Endişenin, derdin, kaybın, kazanmanın, başarısızlığın, terk edilmenin, unutulmanın, kalp kırıklığının, rekabetin, duvarların, kuralların anlamını hiç öğrenmesem.
Özgürlük nedir bilmesem ama özgür olsam.
Keşke hiç büyümek zorunda kalmasam!!

Çevrimdışı ekim_

• Onursal
  • Uzman
  • *
başarılı çalışmalarınız için kutluyorum sizeleri  560a 560a 560a
ellerinize emeklerinize sağlık tebrik ediyorum sizi ve öğrencilerinizi  560a 560a 560a 560a 560a 560a

teşekkür ederim arkadaşlar beğenileriniz ve yorumlarınız için 110b
[/URL][/URL][/URL][/URL]

Çevrimdışı elfuu

• Tecrübeli
  • Karizma Puanı: 97
arkadaşım çok güzel çalışmalar çıkmış emeğine sağlık.+1 ini gönderiyorum  560a

Çevrimdışı ekim_

• Onursal
  • Uzman
  • *
arkadaşım çok güzel çalışmalar çıkmış emeğine sağlık.+1 ini gönderiyorum  560a

canım benim çok teşekkür ederimm 219s 219s
[/URL][/URL][/URL][/URL]

Çevrimdışı ÜERDAL

• Arkadaş
  • Çalışkan
  • *
  • Karizma Puanı: 355
öğretmenim emeğinize sağlık tebrikler.....

Çevrimdışı ekim_

• Onursal
  • Uzman
  • *
öğretmenim emeğinize sağlık tebrikler.....

erdal öğretmenim teşekkürler beğeniniz için 770a 219s
[/URL][/URL][/URL][/URL]